Kartal dan en uzak noktaya kadar teslimat  yapabiliyoruz. Bölgede ticari ve bireysel kurye kullanımı yüksek seviyede olmaktadır. Özellikle D100 karayolu üst bölümünde bulunan yeni yerleşim alanları bireysel kurye kullanımını arttırmaktadır. Şirket merkezlerinin bulunduğu plazalar bölgesi ise ticari kurye kullanımında önemli bir seviyededir.

Kartal İstanbul’ un doğusunda Anadolu yakasında bulunmaktadır. Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli ve Pendik ilçeleri ile komşu konumdadır. Özellikle kuzey bölgelerde bulunan sanayileşmenin oluşturduğu yerleşimle kalabalıklaşmıştır. 48bin metrekare Yüzölçümü ile 470bin lik nüfusu kalabalık bir ilçe haline gelmektedir. Bu sıkışık ve kalabalık düzende trafik te olumsuz etkilenmektedir. Ulaşımın hat boyunca metro ile yapılabiliyor olması bireysel kurye taşımacılığında hafifleme yapmaktadır. Ancak Ticari kurye taşımacılığı expres kurye nin daha çok kullanılmasını sağlamaktadır.

Mahalle düzeni olarak Atalar, Petrol-iş , Karlık tepe yerleşim yeri olarak görülmektedir. bu bölgeler her ne kadar metroya yakın olsa da kurye kullanımı önemli seviyededir. bireysel kurye kullanımı ile hediyelik eşya ve e-ticaret sektöründe kurye gönderimi yapılmaktadır. Kordon boyu sahil kesimini kapsadığı için bu bölgede de kurye kullanımı görülmektedir.

Cevizli , Esentepe ve Top Selvi mahalleleri özellikle plazalar yapılmaya başlandıktan sonra işyeri merkezleri olarak faaliyet göstermeye başladılar. Bu bölgelerden İstanbul ve Marmara’nın her yerine ticari olarak kurye gönderimi yapılabilmektedir. Tabiki ticari gönderimler Express olarak kayıt edilmektedir. Bu bölgede hukuk ve gümrükleme şirketleri Çağlayan adliyesi ve çatalca gümrük bölgesine Express kurye gönderebilmektedir.

Hastane civarı Yeditepe Kurye

Kartal eğitim ve araştırma hastanesi civarında günün her saati acil kuryesi talep edilebilmektedir. Mesai haricinde de bu bölgede kurye bulundurmak kurye şirketlerinin avantajlı duruma geçmesi demektir.

D100 karayolu üst tarafında bulunan Gümüşpınar , Yakacık , Uğur Mumcu mahalleleri tamamen siteleşme ve ikamet üzerine kurulmuştur. Bu bölgelerden Kartal da Kurye bireysel kurye ve online satış siteleri teslimatları yapılmaktadır. Normal kurye gönderisi olarak bolca kayıt alınabilmektedir. Ayrıca unutulmuş anahtardan pasaporta kadar birçok acil durum ihtiyacı da kuryeler tarafından sağlanabilmektedir.

Şehrin en güzel manzaralı bölgelerinden olan Kartal tepeleri ise bu bölgeye gelen kuryelerin biraz soluklanmasına fırsat verecek dinlence yerlerine sahiptir.

Kartal dan en uzak noktaya kadar teslimat yaptığımız doğrudur. Müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri bizleri memnun etmektedir.