Tuzla dan Silivri dahil her yere kurye hizmeti verebilen firmalardan Yeditepe Kurye ye hoş geldiniz.   Bölgenin her geçen gün Yeditepe Kurye trafiği artmaktadır. Ticaret ve sanayi bölgelerinin artması yerleşimin de çoğalmasına sebep vermektedir. Dolayısı ile hem bireysel hem ticari kurye gönderi sayısı artmaktadır.

Tuzla, İstanbul’un en doğusunda bulunan ilçesidir. Türkiye’nin orta derecede kalabalık nüfuslu ilçelerinden biridir. Ayrıca Türkiye’nin en büyük tersaneler bölgesi Tuzla’da bulunmaktadır. Marmara denizine olan kıyısı ile onlarca tersanenin ve gemi inşa sektörünün işletmeleri bu bölgede bulunmaktadır. Proje asılları ve personel evrakları kurye ile şehir içine gönderilmektedir. Sefere yakın gemilerin evrak işleri için Express kurye sürekli kullanılmaktadır.

İstanbul Tuzla ilçesinde 5 tane Organize Sanayi Bölgesi bulunmaktadır. Bu Organize Sanayi Bölgeleri, İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi (İAYOSB), İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi (İDOSB), Birlik Organize Sanayi Bölgesi (BOSB), İstanbul-Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi (KOSB), İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi (İTOSB) adları altında faaliyet göstermekteler. Özellikle sanayi bölgelerinde bulunan işletmeler hem zaman hem de ekonomik olması açısından kurye hizmeti kullanmaktadırlar. Sanayi bölgelerinin Otoyola yakınlığı hizmetin daha da hızlı olmasına yardımcı olmaktadır.

Hem sahil hem sanayi bölgesi

İkamet için D100 karayolunun alt bölümünde kalan İstasyon , Postahane , Cami mahalleleri bireysel kurye kullanımında öne çıkmaktadırlar. Bu bölgelerde yeni yapılan dikey mimari siteler de kurye gönderi sayısını arttırmaktadır. Ancak bölgenin kurye gönderi pastasının büyük bölümü D100 karayolunun üst tarafı olan Akfırat , Tepeören , Aydınlı , Orhanlı mahallelerinden gelmektedir.

İstanbul’ un en doğusunda bulunan Tuzla tabi ki komşusu Pendik ten geçmeden ulaşılmayan bölgedir. Her iki ilçe de ulaşım ve yerleşim olarak son 10 yılda çok gelişmiştir. Yerleşimin artması beraberinde trafik sorununu ortaya çıkarmaktadır. Sabiha Gökçen havalimanı da bu trafiğin önemli kaynaklarından olmaktadır.

Tuzla dan Silivri dahil her yere kurye hizmeti bizim için her gün yaptığımız işlerimizden dir. Mesafenin şehre uzak olması gönderi kayıtlarının gecikeceği anlamına gelmemektedir. Her ne kadar Tuzla extra bölge olsa da sipariş edilen kaydın en kısa sürede alınması gerekmektedir. Tuzla dan Esenyurt a kadar her alana da teslimat yapabiliriz.